Stafordšírský bulteriér chovatelská stanice z Falkenštějna

NOVINKY

Fehova Winter Dog Show Budapest 2023


Mezi výstavami pořádanými v České republice, jsme si “odskočili” a zajeli se podívat na dvě CACIB výstavy konané v Maďarsku, Budapešti. Na výstavě jsme potkali mnoho známých tváří, včetně chovatelů našeho krásného plemene Staffordshire Bull Terrier. Účast byla i zahraniční, tedy bylo se na co koukat! První výstavní den Fehova Winter Dog Show, 9.2.2023, posuzovala ukrajinská rozhodčí paní Pereguda Kateryna.
S touto rozhodčí jsme se setkali prvně, ale musíme říci, že nás nadchlo její profesionální posuzování a celá práce v kruhu, kterou po dobu výstavy předváděla! Naše Megan si od této rozhodčí odnesla krásný posudek s výsledkem Výborná 1, CAC, res.CACIB!!! Moc děkujeme za slova chvály na adresu naší Megan, velmi si jich vážíme!

Druhá výstava, kterou jsme absolvovali 12.2.2023, jsme se v kruhu setkali se známou rozhodčí Evelyn Rosch z Německa.
Megan nás mile překvapila a z výstavy odešla s krásným hodnocením Výborná 1, CAC, CACIB a BOS!!! Tímto paní rozhodčí moc děkujeme a vážíme si jejího hodnocení!

Obě výstavy dopadly nad naše očekávání a jsme za to nesmírně rádi! Všem zúčastněným děkujeme za milou atmosféru, která na výstavě panovala a vítězům taktéž gratulujeme!


SBT SBT SBT


Annual SBT 2022


Jako již každoročně, zakončení výstavního roku nemůžeme oslavit jinak než reklamou naší chovatelské stanice v SBT Annual vydávánou Bev Harrison a kolektivem! S radostí Vám představujeme naši první dvojstranu ve známé a populární knize The SBT Annual pro rok 2022! Za perfektní grafiku děkujeme naší grafičce Evě Černohubové s kterou již léta spolupracujeme.

SBT SBT

ARCHIV NOVINEK:    2023   |   2022   |   2021   |   2020   |   2019   |   2018

Vytvořila cernohubova.com - tvorba webů pro chovatele, grafiky vrhů, reklamy krycích psů, focení psů