Stafordšírský bulteriér chovatelská stanice z Falkenštějna

NOVINKY

Vrh A - Pán prstenů: Společenstvo prstenu


Dovolujeme si Vám představit vrh “A” v naší chovatelské stanici z Falkenštejna, který se narodil 17.12.2021! Přivítejte na světě naše 2 kluky a 1 holčičku. Jsme moc rádi, ze jsou všichni v pořádku včetně maminky Letty!!

ARAGORN THE KING Z FALKENŠTEJNA - LORD
ANÁRION THE PRINCE Z FALKENŠTEJNA - ORIN
ARWEN THE QUEEN Z FALKENŠTEJNA - PEPPERŠtěňátka - 8 dnů
SBT SBT SBT
Štěňátka - 2 týdny
SBT SBT SBT

Annual SBT 2021


A poslední (ale ne úplně poslední) skvělá novinka v tomto roce! Tento rok je stříbrným jubilejním rokem pro „SBT Annual“ vytvořený Bev Harrison.
Jsme tedy velmi šťastní a hrdí, že Vám můžeme představit náš aktualizovaný leták s naší CHS. Tento rok je opravdu výjimečný, protože jsou dva roky v jedné knize. Důvod je jednoduchý … Covid-19 a jen velmi málo výstav pořádaných v roce 2020.
Takže … náš inzerát je tady!!! Mnohokrát děkujeme Bev! Velké poděkování taktéž letí naší hlavní grafičce Evě Černohubové, děkujeme!

SBT SBT


!!! ŽHAVÉ NOVINKY, ŽHAVÉ NOVINKY !!!


Dnes byla potvrzena březost naší Letty! Jsme opravdu šťastní a hrdí! Tímto chceme moc poděkovat za příležitost využít fantastického a krásného psa HAJA - Let's Get Ready To Rumble Berserker - chovateli a rozhodčímu našeho plemene - Lukasz Kozlarek - zvládli jsme to na poslední chvíli a majiteli tohoto krásného psa Frederic Laup!

Mnohokrát děkujeme!!!

A ještě jednou děkujeme naší grafičce Evě Černohubové za její práci s krycím letáčkem!

Teď už můžeme jen čekat na naše malé předvánoční překvapení!!!

rodokmen budoucích štěňat


SBT


Naše Megan


Zdravíme všechny! Konečně jsme si udělali chvilku a vyfotili naši 15ti měsíční Megan! Jsme moc šťastní a hrdí, že ji máme, ona je jednoduše úžasná! Je skvělým členem naší staffí smečky. Máme Tě moc rádi!SBT


Šťastný den pro naši Megan - Národní výstava psů Klatovy


Opravdu neuvěřitelný den a začátek výstavní sezóny pro naši mladou 14 měsíční fenku Megan !

Grinning Devils Thaleia Brave Storm: třída mladých

Výborná 1, CAJC
BOJ
JBIG - 2.místo

Jsme velmi šťastní a na Megan nesmírně pyšní! Mnohokrát děkujeme rozhodčím za milé a profesionální posuzování a chovatelům Tiborovi a Anikó Szabó za úžasného člena rodiny !!

Rozhodčí: Ladislav Frnčo, Vladimíra Tichá
Fotografie: Michaela Donev a ČMKU

Velice všem děkujeme a zároveň gratulujeme všem co na této výstavě uspěli nejen v odpoledních soutěžích.


SBT SBT


Roztomilá Megan


Jsme hrdými majiteli naší nejmladší fenky v našem stafím gangu - Megan!
Je to neuvěřitelná fenka s úsměvem každý den a každou chvíli. Milujeme její „šťastnou povahu“.

SBT SBT SBT


Naše nejmladší naděje Megan


Megan nám ve svých 11 měsících roste do krásy a jsme za to velmi rádi. Je to přesně taková fenka, jakou jsme si v naší chovatelské stanici přáli. Jsme moc rádi, že jsme výběr fenky neuspěchali a počkali si na plánovaný vrh u našich maďarských přátel Anikó a Tibora (CHS Grinning Devils). Megan má naprosto vše, co od stafordšírského bulteriéra můžete čekat. Milujeme její temperamentní povahu a překrásnou hlavu. A nejen to! Megan má stále dobrou náladu, vždy připravena si hrát, běhat po zahradě s její kamarádkou Lyrou nebo vyvést nějakou lumpárnu. Jednoduše si užívá každý okamžik, kdy může něco dělat. Je velice milá, hravá a přátelská, přesto nezapře svůj temperament a teriéří povahu. Jejího nadšení do všeho nového si velmi ceníme, je to jedna z vlastností, kterou u stafordšírského teriéra velmi rádi vidíme. Doufáme, že nám stále bude dělat takovou radost jako doposud a již nyní se těšíme, jaká mladá dáma z ní vyroste.

SBT SBT SBT


Jimmy - česká legenda


Naši dva kluci již mají svůj STUD DOG letáček, nemůžeme tedy zapomenout ani na toho našeho posledního žampióna tedy šampióna. Byť to není stafordšírský bulteriér, stále je to teriér a hlavně patří do naší rodiny !!! Dovolte nám představit nový STUD DOG letáček našeho Jimmyho !!! Naše kamarádka Anastasia Priest odvedla skvělou práci.

SBT


Pan úžasňák Kofola


Ani náš druhý, pro nás stejně úžasný pes, nemůže zůstat pozadu. Proto vám s hrdostí představujeme nový STUD DOG letáček našeho Mr. Kofoly!
Opět jsme spolupracovali s naší velmi dobrou kamarádkou Anastasiou Priest (Cherokee Legend).
Tímto jí patří veliké díky!!!

SBT


Náš pyšný fešák Hugo


V dnešní nelehké době, kdy veškeré výstavy mají červenou, jsme se rozhodli nechat udělat našemu Hugovi nový, aktualizovaný STUD DOG letáček !
Ve spolupráci s kamarádkou a chovatelkou, Anastasiou Priest (CHS Cherokee), vznikl tento krásný letáček, za který jí tímto patří velký dík ! Na Huga jsme právem hrdí ! Je to náš pašák !

SBT


PLÁNOVANÉ KRYTÍ ROK 2022/23


Po dlouhém hledání Vám dnes s velikou radostí a hrdostí oznamujeme plánované krytí naší "Letty"
Are You Ready For Me SG s ryze anglickým psem, který doposud v České republice nekryl, fantastického "Coe" Tillcarr Fire Coanda !!!
Mockrát děkujeme chovatelce a majitelce Karen Johnson, CHS Tillcarr, za možnost krytí jejím úžasným psem !!! Máme z tohoto krytí upřímnou radost !!!
Perfektní grafiku pro nás opět připravila paní Eva Černohubová, které tímto patří velké poděkování !!!

SBT

ARCHIV NOVINEK:    2023   |   2022   |   2021   |   2020   |   2019   |   2018

Vytvořila cernohubova.com - tvorba webů pro chovatele, grafiky vrhů, reklamy krycích psů, focení psů